Маслостанція (гідростанція). Виробництво: замовлення індвідуального проекту маслостанції. Маслостанція (гідравлічна насосна станція) - технічний пристрій (система), що перетворює різні види енергії в механічну енергію рідини, і управляє рухом потоку цієї рідини. Вид енергії, що перетворюється (електрична, механічна енергія рідини або стисненого газу, хімічна енергія палива), залежить від типу первинного двигуна, що входить до складу маслостанції. Гідростанція є основним рушійним елементом будь-якої гідравлічної системи. Вона складається з двигуна, гідравлічного насоса і резервуара для рідини і здатна генерувати величезну кількість енергії для керування практично будь-яким типом гідравлічного обладнання, а саме гідроциліндрів, гідродвигунів, ротаторів та ін.
Область застосування:
- підводне обладнання;
- обробка матеріалів;
- аерокосмічне випробувальне обладнання;
- сільськогосподарське обладнання;
- нафтові родовища;
- машини для паперової промисловості;
- урядова / військова техніка;
- морське обладнання;
- будівельне обладнання;
- промислові процеси.
Для ефективної та надійної роботи гідростанція повинна відповідати потрібним технічним параметрам, основними з яких є робочий тиск, продуктивність, кількість потоків, об’єм баку, тип розподільників та приводу.
Базова комплектація
Базова комплектація складається з насосу, фільтру, з’єднувальної муфти, яка встановлюється на двигун, манометр, запобіжний клапан, гідравлічний бак. Рівень масла можна контролювати через спеціальний масло вказівник. Гідростанція працює на мінеральному маслі у температурному діапазоні від -20°С до +70°С.
Основні параметри маслостанцій:
Об’єм баку від 2 до 1000 л. Подача насосу при 1500 об/хв. Від 2,3 до 300 л/хв. Максимальний робочий тиск від 10 до 700 бар.
Принцип дії
Первинний двигун (наприклад, електродвигун) за допомогою муфти передає момент обертання гідравлічному насосу. Робоча рідина, всмоктується насосом з гідробака через всмоктуючий фільтр, потім подається по трубопроводу в керуючу і розподільну гідроапаратуру і далі до виконавчого механізму. Після виконання роботи робоча рідина через трубопровід і зливний фільтр повертається в гідробак.
Гідростанція може оснащуватися наступними компонентами:
- додаткові плити для клапанів та регулюючої апаратури;
- фільтр у напірній магістралі;
- фільтр у зливній магістралі;
- теплообмінник з повітряним або водяним охолодженням;
- температурний датчик;
- датчик рівня масла;
- датчик тиску масла;
- шафа електричного керування.
- Виробництво маслостанцій (гідростанцій)
Наша компанія спеціалізується на виготовленні гідростанцій таких типів:
За конструкцією:
- нерухома або мобільна - змонтована в єдиному корпусі і / або рамі, що має ручки для перенесення або вушка для стропування, може оснащуватися колесами або полозами;
- стаціонарна (насосний гідравлічний модуль) - вмонтовується поагрегатно в спеціальному місці або безпосередньо на обладнанні;
- самохідна - змонтована на автомобільному шасі, в якості приводу якого може використовуватися гідросистема маслостанции.
За типом приводного (первинного) двигуна:
- з електроприводом;
- з гідроприводом;
- з пневмоприводом;
- з дизельним приводом;
- з бензоприводом.
За номінальним тиском:
- низкого (до 16 МПа)
- середнього(до 40 МПа)