0

Проектування маслостанцій (гідростанцій)

Маслостанції використовуються як джерело енергії для робочих органів гідравлічного обладнання: гідроциліндрів, гідродвигунів, ротаторів та ін. Для ефективної та надійної роботи маслостанція повинна відповідати потрібним технічним параметрам, основними з яких є робочий тиск, продуктивність, кількість потоків, об’єм баку, тип розподільників та приводу.

Базова комплектація складається з насосу, фільтру, з’єднувальної муфти, яка встановлюється на двигун, манометр, пропускний клапан, гідравлічний бак. Рівень масла можна контролювати через спеціальний масло вказівник. Гідростанція працює на мінеральному маслі у температурному діапазоні від -20°С до +70°С.

Основні параметри:

Об’єм баку від 8 до 1000 л. Подача насосу при 1500 об/хв. Від 2,3 до 95,8 л/хв. Максимальний робочий тиск від 15 до 700 бар.

Додаткові компоненти:

Гідростанція може оснащуватися наступними компонентами – додаткові плити для клапанів та регулюючої апаратури; - фільтр у напірній магістралі;- фільтр у зливній магістралі; - теплообмінник з повітряним або водяним охолодженням; - температурний датчик; - датчик рівня масла.