0
Перехідники для зарядки PCM


Перехідники для зарядки РСМ

Якщо ви використовуєте не один гідроакумулятор, а зарядний пристрій купували, орієнтуючись на розміри штуцера одного з них, то за бажання перезарядити інший гідроакумулятор ви можете потрапити в незручну ситуацію. Під час підключення устаткування для зарядки гідроакумулятора ви можете виявити, що штуцера балона і рукав зарядки мають різні розміри. Це відбувається через те, що гідроакумулятори мають різних виробників і технічні характеристики, що відрізняються. Щоб уникнути проблем з підключенням і заощадження часу ми рекомендуємо підібрати відповідні перехідники. Для того, щоб купити відповідні за розміром деталі треба заздалегідь визначити розміри приєднувальних елементів.

Як дізнатися якого розміру перехідник вам потрібний?

Спершу вам треба визначити розмір штуцера, для якого ви підбираєте перехідник. Це можна зробити, заглянувши в технічну документацію вашого гідроакумулятора. Якщо ж під рукою не виявилося цих документів, або ви не змогли знайти цю інформацію, виміри можна зробити вручну. Для цього вам знадобитися штангенциркуль. З його допомогою ви легко визначите внутрішній і зовнішній діаметр штуцера. Надайте консультантові «Гідроофісу» отриману інформацію і він з легкістю підбере потрібний вам перехідник.

Компанія «Гідроофіс» пропонує поширені види перехідників за найбільш вигідними цінами у Львові і усій Україні, асортимент представлений в каталозі.