Манометри


Купити гідравлічні манометри високого тиску в Україні

Компанія «Гідроофіс» пропонує до реалізації гідравлічні манометри для вимірювання статичного тиску робочих рідин і середовищ в гідравлічних і пневматичних системах промислового устаткування, машин і механізмів. За допомогою гідравлічних манометрів здійснюється вимірювання тиску гідравлічного масла, води і різних газів, а також настроюються необхідні параметри роботи агрегатів з гідро-та пневмоприводом.

Принцип роботи та конструкція гідравлічних манометрів

Принцип дії даних компонентів гідросистеми заснований на зрівноважуванні параметрів тиску за допомогою спеціальної трубчастої пружини, що створює силу пружної деформації. У деяких гідравлічних манометрах урівноваження тиску відбувається за рахунок 2-х пластинчастої надчутливої ​​мембрани, один кінець якої запаяний в тримачі, а другий з'єднаний з пристроєм, що перетворює лінійний рух чутливого елемента в обертання стрілки манометра на циферблаті (для механічних пристроїв).

Для отримання більш точних вимірювань параметрів тиску та уникнення передчасного виходу з ладу гідравлічного манометра через пульсації і вібрації, всередині пристрій наповнюється демпфуючою гліцеринової рідиною.

Гідравлічні манометри випускаються діаметром корпусу 63 та 100 мм зі стандартним розміром приєднувальної різьби 1/4 "та 1/2" відповідно. Також можуть бути манометри з корпусом діаметром 150 мм. Для кожного гідравлічного манометру можна вибрати адаптер - перехідник під потрібний тип різьблення.

Види гідравлічних манометрів

Залежно від конструктивних особливостей, а саме розташування приєднувального виходу, гідравлічні манометри розрізняють на:

  1. Радіальні - приєднувальний вихід розташовується збоку вимірювального пристрою, що дозволяє інтегрувати манометри в будь-який вид гідравліки.
  2. Осьові - приєднувальний вихід розміщується перпендикулярно циферблату.
  3. Фланцеві - приєднувальний вихід розміщується перпендикулярно циферблату.

Осьові і фланцеві гідравлічні манометри найчастіше ставлять на спеціальних панельних приладах.

На нашому сайті ви зможете в один клік купити гідравлічний манометр італійського виробництва потрібного типу і приєднувального розміру. В наявності також представлені цифрові манометри, які живляться від батарейки типу «крона», а також адаптери, крани, кожухи та інші аксесуари для манометрів. Доставляємо замовлення в будь-яку точку України транспортними компаніями.