Ручні гідронасоси


Цей вид пристроїв перетворює механічну енергію тиску у гідравлічну. Такі насоси використовують простий принцип важеля, який діє на внутрішній поршень. Поршень запускає робочу рідину в порт циліндра. Гідравлічна олива є найбільш розповсюдженою робочою рідиною. Варто виділити декілька важливих характеристик даного типу насосів, особливо у порівнянні з аналогічними пневматичними механізмами.

  • Ефективність — за допомогою ручного гідронасоса можна досягнути високого тиску практично без зусиль, достатньо легкого натискання на ручку.
  • Стабільність — пристрій зазвичай виготовляється з литого або механічно обробленого металу. Це забезпечує відсутність протікань, стабільність температури, легкість технічного обслуговування.
  • Простота та зручність експлуатації.

Гідравлічні насоси такого типу використовуються для переміщення робочої рідини (масла) і створення тиску в малих гідравлічних системах, таких як: прес, домкрат та інше обладнання. Можуть також використовуватися в складних системах, таких як резервний насос у разі виходу з ладу основного обладнання. При виборі цього пристрою необхідно звернути увагу на виробника та якість виробу. Серед провідних виробників ручних насосів для гідравліки можна виділити: Badestnost, Ponar та інші компанії, які виробляють сучасне високоякісне обладнання.

Які типи ручних масляних насосів для гідроциліндра?

Перш за все, вони поділяються на два типи: односторонні (потік рухається в одному напрямку і повертається назад під вагою гідроциліндра) і двосторонні (можна направляти потік рідини в обох напрямках). Вони також змінюються в залежності від робочого об'єму і створюваного тиску.

Серед ручних гідронасосів існують різноманітні моделі, які відрізняються один від одного розміром конструкції, показниками тиску, іншими характеристиками.

Причини несправностей

Ручний гідравлічний насос з ручкою не забезпечує тиску. Перевірте кількість гідравлічного масла в баку, можливо його замало. Іншою причиною може бути закритий зливний клапан.

Протікає масло між корпусом клапана та плунжером. Це говорить про пошкодження ущільнювача: він зношений або пошкоджений. Необхідно його замінити.

Гідронасос не забезпечує продуктивність, що вказана у технічному паспорті. Можливо, забитий фільтроелемент. Фільтр варто добре промити і висушити, або зовсім замінити.

Купити ручний гідравлічний насос можна легко в нашій компанії. Чому саме Hydrooffice?

Ми робимо все можливе, щоб всі наші клієнти були задоволені придбаною в нас продукцією. Ми слідкуємо за тим, щоб всі наші товари були найкращої якості.

Ми впевнені, що серед нашого асортименту ручних, шестеренчастих та поршневих насосів ви знайдете ідеальний апарат для своїх потреб. Якщо ви не змогли відразу знайти те, що вам потрібно, зв’яжіться з нами! Ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахових спеціалістів.