Оформлення замовлення

Купити гартований шток для гідроциліндраШток гартований 18мм.
Шток гартований 20мм.
Шток гартований 25мм.
Шток гартований 30мм.
Шток гартований 32мм.
Шток гартований 40мм.
Шток гартований 45мм.
Шток гартований 50мм.
Шток гартований 55мм.
Шток гартований 60мм.
Шток гартований 63мм.
Шток гартований 70мм.


Основними деталями гідроциліндрів - штоки. Під час експлуатації штоки повинні витримувати серйозні навантаження, в тому числі при взаємодії з хімічними речовинами або роботі в агресивному середовищі.

Гартований шток - це суцільнометалева деталь, що пройшла термічну обробку. Він являє собою цілісний повнотілий стрижень, призначений для роботи при максимальних навантаженнях.

Компанія ГідроОфіс виготовляє шток гідроциліндра різного діаметру. Поперечний переріз гартованого штока варіюється в межах від 18 до 73 мм. У нас можливо купити гартований шток необхідного діаметра і довжини, в тому числі нестандартної.

Виробник гартованого штока

Шток гідроциліндра виробництва Stelmi Італія є одним з найбільш потрібних. Більше 35 років італійська компанія виробляє надійні деталі для гідроциліндрів і продає їх в 60 країнах. Завдяки тому, що на виробництві ведеться суворий контроль якості, використовується новітні технології, продукція Стелмі Італія відповідає стандартам якості ISO 9001-2015.

Шток гідроциліндра може бути в стандартному пластиковому обплетенні, який є заводською упаковкою. За бажанням замовника ми спакуємо шток в дерев'яні ящики, картонний тубус, або алюмінієві пластиково-вакуумні пакети.

Чому вигідно купити гартований шток для гідроциліндрів у нас:

  • великий асортимент штоків різних діаметрів і довжини;
  • можливість купити шток як стандартних, так і нестандартних розмірів;
  • доступна ціна на комплектуючі гідроциліндрів;
  • висока якість продукції і наявність всіх необхідних сертифікатів, завдяки чому продукція відрізняється надійністю і довговічністю в умовах експлуатації в агресивному середовищі.

Якщо ви хочете купити гартований шток конкретного розміру і діаметру за вигідною ціною, оформляйте замовлення в компанії ГідроОфіс. При виникненні будь-яких питань телефонуйте за номерами на сайті і ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію.