0
Запобіжні клапани модульного монтажу


Клапани запобіжні стикового монтажу

Запобіжний гідроклапан - це елемент гідравлічної системи, що дозволяє запобігти її руйнуванням від високого тиску. Такий клапан потрібний у будь-якій гідравлічній системі, що функціонує під високим тиском.

Запобіжний клапан стикового монтажу використовуються, коли треба обмежити або відрегулювати потік рідини, що входить. Однією з головних функцій клапана є відвертання перевантаження гідросистеми в моменти підвищення тиску. Запобіжний гідравлічний клапан надає можливість дистанційно розвантажити систему і зберігати потрібну величину тиску.

Якщо рівень тиску перевищує максимально допустиме значення клапан зробить скидання тиску за допомогою зливу зайвої рідини у бак.

Особливістю цих клапанів є можливість стикового монтажу на проміжній плиті, внаслідок чого спрощується обслуговування системи.

Переваги запобіжних клапанів:

  • Невисока ціна;
  • Проста конструкція;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Залежно від особливостей конструкції запобіжний гідроклапан можна встановлювати і горизонтально, і вертикально.

Наша компанія пропонує купити якісний гідроклапан стикового монтажу за найвигіднішими цінами у Львові та всій Україні. Переглянувши на сайті наш каталог, Ви можете вибрати відповідний запобіжний клапан стикового монтажу. Якщо ж Вам складно визначитися з вибором - звертайтеся до наших фахівців!