0

Теплообмінники повітряні


Повітряні теплообмінники являють собою пристрої, які здійснюють обмін теплової енергії між гарячими і холодними потоками повітря. Теплообмінники служать для охолодження рідких холодоагентів, таких як вода або масло, а й для видалення надлишкового тепла. Компанія "Гідроофіс" займається продажем якісних і надійних повітряних теплообмінників різної пропускної здатності та напруги живлення.

Гідравлічна система працюватиме ефективно тільки за умови підтримання оптимальних для неї умов. Насамперед це стосується температури робочої рідини. Сучасна гідравліка особливо вимоглива до підтримки необхідного діапазону температури. В іншому разі вона може швидко вийти з ладу. При безперервному режимі роботи гідросистеми відбувається постійне нагрівання робочої рідини, що призводить до необхідності правильного охолодження. Саме цю функцію і бере на себе теплообмінник.

У теплообміннику повітря для охолодження береться з навколишнього середовища. Під час контакту з поверхнею теплообмінника здійснюється примусова циркуляція повітря. Щоб система працювала ефективно, необхідний рівномірний розподіл повітря по поверхні теплообміну.

Використання повітряних теплообмінників має низку особливостей і переваг. До переваг таких пристроїв належить:

  • невисокий рівень шуму;
  • висока продуктивність і пропускна здатність;
  • робота за високого тиску.

На відміну від водних теплообмінників, вони не потребують постійного підведення охолоджувальної рідини, що робить їх більш зручними у використанні та функціональними. Щоб теплообмінник виконає всі покладені на нього функції, потрібен точний розрахунок його пропускної здатності та інших експлуатаційних характеристик.

Компанія "Гідроофіс" пропонуємо купити теплообмінник від надійних виробників і за найбільш вигідною на ринку вартістю. Ми пропонуємо професійну допомогу у виборі оптимальної моделі, великий каталог продукції, а також послуги швидкої доставки в будь-який регіон.