0
Фільтри


Фільтри для гідравліки

Гідравлічні фільтри є невід'ємною частиною гідросистеми. Тому до їх якості пред'являються високі вимоги. При використанні надійних моделей можна значно продовжити термін служби системи, уникаючи її засмічення. Компанія "Гідроофіс" пропонує купити масляний зливний фільтр, напірні, всмоктуючі і картриджные моделі. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію за найбільш вигідною вартістю.


Напірні фільтри

Напірні фільтри застосовуються для вбудовування в напірну магістраль. Вони захищають компоненти системи, гарантуючи подання робочої рідини необхідного показника чистоти. Для фільтрації використовується скловолокно або спеціальний папір. Купити напірний фільтр рекомендується для захисту гідравлічної системи, тому він встановлюється безпосередньо за насосом. До того ж такі фільтри можуть застосовуватися і для захисту клапанів з пропорційним управлінням.


Зливні фільтри

Гідравлічні зливні фільтри монтуються в систему після усіх її компонентів. Використовуються для фільтрування робочої рідини перед її потрапляння у бак. Основним призначенням є підтримка необхідного показника чистоти робочої рідини у баку. При виборі оптимального розміру фільтру враховується міра забрудненості робочої рідини, щоб він зміг забезпечити необхідний показник брудоємкості і тривалий термін служби. Для середнього показника ефективності фільтрації використовується спеціальний папір, а для максимальної - скловолокно. Фільтр гідравлічний зливний встановлюється на бак або в зливну лінію.


Всмоктуючі фільтри

Всмоктуючий фільтр застосовується для захисту насоса, який розташований нижче в контурі, від попадання механічних часток забруднень. Дозволяє продовжити термін служби устаткування і захистити його від передчасного зносу. Всмоктуючі фільтри використовуються для надійного очищення робочої рідини в гідравлічній системі, промислових газів


Касетні фільтри

Касетні фільтри використовують змінні модулі або касети. Такі моделі є пластиковою циліндричною місткістю, в якій знаходиться матеріал, що фільтрує, або їх суміш. До переваг такого типу фільтрів відноситься простота заміни, відновлення і обслуговування, доступна ціна і можливість підвищення фільтраційних можливостей. Такі моделі відрізняються компактними розмірами і простотою встановлення, тому їх використання вимагає мінімальних навичок і зусиль.

Компанія "Гідроофіс" пропонує широкий асортимент фільтрів для використання в різних гідравлічних системах. Ми гарантуємо продукцію провідних виробників, надійність і довговічність, а також швидку і зручну доставку по усій Україні.