Гідравлічні клапани: картриджні, клапани стикового і трубного монтажу


Гідравлічний клапан: картриджні, клапани стикового і трубного монтажу

Гідравлічний клапан - це деталь гідросистеми, що відповідає за регулювання тиску в системі і управління потоками рідини. У гідравлічних системах гідроклапани використовують для запобігання, перевантаження елементів і для визначення черговості їх дій.

Існує два види гідравлічних клапанів - ті, що регулюють і ті, що направляють.

Регулюючі гідроклапани відповідають за відповідність заданим параметрам тиску рідини в потоці. У свою чергу, вони також діляться на декілька видів:

  • запобіжний гідравлічний клапан - спрацьовують у тому випадку, якщо тиск перевищує задані значення.
  • клапан переливання - підтримує тиск на потрібному рівні
  • редукційний клапан - підтримує певний тиск на виході
  • гідроклапан різниці тисків - застосовується для збереження різного тиску на вході і виході.
  • гідроклапан співвідношення тисків - забезпечує постійне співвідношення між тиском, що входить і виходить.

Направляючі гідравлічні клапани забезпечують подання або зупинку потоку рідини у міру досягнення потрібного тиску.

Серед них розрізняють:

  • зворотні гідроклапани - проводять рідину тільки в одному напрямі, зупиняють подання, якщо тиск на вході перевищує тиск потоку.
  • гідравлічні клапани послідовності - рідина проходить тільки за умови досягнення певного значення на вході або іншому потоці
  • гідроклапани витримки часу - зупиняють або пропускають рідину в певний проміжок часу.

Наша компанія надає картриджні, модульні клапани (стикового монтажу), а також клапани трубного монтажу.

У гідравлічних системах картриджним клапанам знаходять широке застосування. Картриджний гідравлічний клапан приєднують до насоса або гідромотора. За допомогою картриджного клапана можна заблокувати відтік рідини з порожнин циліндрів або розділити потік на частини. Переваги такого клапана - малогабаритність, легкість установки і порівняно низька вартість.

Клапани стикового монтажу використовуються, коли треба обмежити або відрегулювати потік рідини, що входить. Клапан для гідравліки цього типу встановлюється на монтажну плиту (гідравлічний блок). Однією з головних функцій клапанів є запобігання перевантаження гідросистеми в моменти підвищення тиску, а також регулювання кількості рідини. Наприклад, запобіжний гідравлічний клапан надає можливість дистанційно розвантажити систему і зберігати потрібну величину тиску. Якщо рівень тиску перевищує максимально допустиме значення - клапан зробить скидання тиску за допомогою зливу зайвої рідини у бак.

Гідравлічні (різьбові) клапани трубного монтажу дозволяють легко монтувати прості гідравлічні системи. Клапани такого типу приєднуються до гідросистеми за допомогою трубопроводів або ж рукавів високого тиску з використанням перехідних штуцерів. Гідравлічні клапани трубного монтажу також називають різьбовими, оскільки вони монтуються.

Якщо ви в пошуку якісних і надійних гідравлічних клапанів, радимо заглянути в каталог компанії "Гідроофіс". Ми пропонуємо купити гідравлічний клапан за найкращою ціною у Львові і Україні.