0
Рукави високого тиску


Рукави високого тиску

Гідравлічні системи настільки міцно увійшли в життя людства, що ми навіть перестали їх помічати. З їх допомогою працюють виробництва, рухається техніка, добуваються копалини. І жодна гідравлічна система не обходиться без такої важливої деталі, як рукав високого тиску.


Що таке рукави високого тиску?

Рукави високого тиску - це спеціальні шланги, по яких проходить робоча рідина, приводячи в рух різноманітні механізми. На перший погляд вони нагадують звичайний еластичний шланг, але насправді - це складний високотехнологічний трубопровід. Вони сконструйовані спеціально для того, щоб витримувати високий тиск і зберігати потрібний натиск рідини. Використання таких шлангів дозволяє спростити роботу з гідравлічною системою і продовжити термін її експлуатації.


З чого складається РВД?

Рукави високого тиску, як правило, складаються з декількох частин. РВД є шлангом із сполучним фітингом. Шланг для РВД використовується незвичайний, він посилений обплетенням і гумовим покриттям. Усі неметалічні елементи рукава високого тиску покриті спеціальним складом, стійким до впливу робочої рідини, бензину, абразивних і інших речовин.

РВД різняться між собою виконанням посилення. Посилення являє собою навивку або обплетення в декілька шарів. Воно може бути використане із сталевих, текстильних або синтетичних матеріалів. Міра посилення безпосередньо залежить від кількості шарів і матеріалу обплетення/навивки.

Фітинг - сполучні деталі, виконані з міцного метала з антикорозійним покриттям. Фітинг потрібний для герметичного з'єднання деталей системи.


Які існують РВД?

Залежно від міцності існують універсальні і спеціальні рукави високого тиску.

Спеціальні РВД міцніші, вони здатні витримувати високий тиск і температуру, стійкіші до ушкоджень.

Універсальні РВД призначені для нижчого тиску і температури. Їх головна відмінність від спеціальних РВД - менша кількість шарів посилення.

РВД також діляться на декілька типів залежно від кількості обплетень або навивок відповідно до європейських стандартів. У нашому каталозі представлені:

  • Рукав високого тиску 1sc - часто використовуються для кранів, оскільки мають невеликий радіус вигину;
  • Рукав високого тиску 1sn - це РВД з тонким покриттям, що дозволяє обтискати його без зачистки шланга;
  • Рукав високого тиску 2sc - це РВД з двома обплетеннями для поліпшень міцності.

Ви можете вибрати і купити РВД 1sc, 1sn, 2sc і інші, проглянувши каталог на нашому сайті. Ціна вказана там же. Якщо ви не знайшли відповідний для вас РВД, ви можете придбати його на замовлення. Компанія Гідроофіс пропонує вам виробництво кращих деталей для гідравлічних механізмів у Львові і в Україні.