0

Ремонт гідравлічних домкратів


       Гідравлічні домкрати


    Гідравлічний домкрат - це важливий інструмент для роботи в різних напрямках. Він використовується у шиномонтажі, ремонті автомобілів і техніки, проведенні будівельних робіт. На відміну від механічних домкратів, гідравлічні здатні піднімати більший вантаж, працюють плавно, точніше проводиться гальмування. Головна складова конструкції цього інструменту - спеціальна робоча рідина, яка впливає на шток, і в результаті він переміщується. В якості робочої рідини використовується масло, тому для роботи пристрою необхідно періодично оцінювати стан клапанів, сальників і всієї системи в цілому, перевіряти наявність масла.


    Проте гідравлічний домкрат, як і будь-який механізм такого типу, рано чи пізно виходить з ладу.


    Основні причини поломок гідравлічного домкрата: засмічення або поломка спеціальних клапанів, які, власне, і відповідають за опускання і підйом механізму, деформація штока, корозія, витік масла.


    Починає текти масло, не піднімає вказану вага або не тримає тиск. Тоді постає вибір: купити новий або відремонтувати цей.


    Можна вирішити проблему, що склалася одним з трьох способів. Віддати домкрат в майстерню і нехай ним займаються фахівці, купити новий, або відремонтувати його самостійно. Як показує практика, останній спосіб не найнадійніший і часто після ремонту своїми руками, домкрат все одно віддають в ремонт професіоналам.

       

             Ми ремонтуємо:

 

   1)     гідравлічні підкатні домкрати;

   2)     гідравлічні циліндричні домкрати.

 

 

             Що ми робимо?


             
  1)     розбір домкрата;

               2) проводимо огляд: перевіряємо прокладки, стан клапана і поршня;

               3) промиваємо домкрат від сміття;

               4) міняємо зіпсовані запчастини і прокладки;

               5) замінюємо гідравлічне масло;

               6) збираємо;

               7) тестуємо.