Оформлення замовлення
Ремонт гідравлічних домкратів

        Гідравлічні домкрати - це важливий інструмент для роботи в різних напрямках. Він потрібен в шиномонтажі, ремонті автомобіля і техніки, проведенні будівельних робіт. На відміну від механічних домкратів, вони здатні піднімати більший вантаж, працюють плавно, точніше проводиться гальмування. Головна складова конструкції цього інструменту - спеціальна робоча рідина, яка впливає на шток, і в результаті він переміщається. В якості робочої рідини використовується масло, тому для роботи пристрою необхідно періодично оцінювати стан клапанів, сальників і всієї системи в цілому, перевіряти наявність масла.
       Проте гідравлічний домкрат, як і будь-який механізм такого типу, рано чи пізно виходить з ладу.
Основні причини поломок гідравлічного домкрата: засмічення або поломка Спеціальних клапанів, які, власне, і відповідають за опускання і підйом механізму, деформація штока, корозія, витік масла.
Починає текти масло, не піднімає вказаний вага або не тримає тиск. Тоді постає вибір: купити новий або відремонтувати цей.
      Можна вирішити проблему, що склалася одним з трьох способів. Віддати домкрат в майстерню і нехай ним займаються фахівці, купить новий, або відремонтувати його самостійно. Як показує практика, останній спосіб не найвірніший і часто після ремонту своїми руками, домкрат все одно віддають в ремонт професіоналам.


     Ми ремонтуємо:
Гідравлічні підкатні домкрати;
Гідравлічні циліндричні домкрати.


    Що ми робимо?
розбір домкрата;
проводимо огляд: перевіряємо прокладки, стан клапана і поршня;
промиваємо домкрат від сміття ;
міняємо зіпсовані запчастини і прокладки
замінюємо гідравлічне масло;
збираємо;
тестуємо.