Оформлення замовлення
Гідророзподільники

Гідророзподільники. Купити гідророзподільник

Гідророзподільники являють собою пристрої, які застосовуються в гідросистемах в стаціонарному обладнанні, екскаваторах, кранах і навантажувачах. Дані пристрої використовуються для подачі, слива і зміни напрямку руху рідини. В якості гідрорідин використовуються мінеральні масла, вибір яких залежить від типу обладнання.

Особливості конструкції і принцип роботи гідророзподільника

Щоб виготовити якісний гідророзподільник, застосовуються литі деталі з кольорових металів, чавуну і сталі. А для його захисту від зовнішніх і внутрішніх впливів наноситься спеціальне покриття. Залежно від необхідної витрати рідини, використовується устаткування різних габаритів і ваги.

Принцип роботи гідророзподільника полягає в спрямовуючої і дросселируючії дії. Це означає, що пристрій виконує роль в відкриванні та закриванні проходу для рідкої маси, а також регулювання потужності потоку.

Види гідророзподільників

Гідророзподільники можуть бути типовими або виготовлятися індивідуально для кожного виду техніки. Такі пристрої поділяються за видами:

  1. Напрямні. Робота таких пристроїв заснована на відкриття або закриття певного перерізу.
  2. Дросселируючі (пропорційні). У таких пристроях прохідне отвори може бути відкрито не повністю. Такий вид більш складний, однак дозволяє управляти ще й витратою потоку рідини.

Гідророзподільник відрізняється і за способом кріплення. Воно може бути стикове, різьбове або фланцеве. Вибір оптимального типу кріплення буде залежати від інтенсивності використання, витрати рідини і цілей застосування пристрою.

Продаж і ремонт гідророзподільників

Компанія «Гідроофіс» пропонує широкий асортимент гідророзподільників, а також послуги з їх ремонту та діагностиці. У нас ви зможете знайти:

  • Пропорційні гідророзподільники.
  • Плити монтажні.
  • Пристрої з електричним керуванням.
  • Гідророзподільники з ручним керуванням Badestnost.
  • Дискретні розподільники.
  • Гідророзподільники з ручним керуванням Mozioni.
  • Пристрої з ручним керуванням Galtech.
  • Опції та аксесуари для гідророзподільників.

Крім того, компанія «Гідроофіс» пропонує якісний ремонт гідророзподільників. Дана послуга може знадобитися при зносі деталей, поломки елементів, руйнування ущільнювачів. Це може виникнути при порушенні норм експлуатації або тривалому і інтенсивному використанні пристроїв.

Незалежно від причини і складності поломки, ремонт гідророзподільника буде проведено в найкоротші терміни. Попередньо виконується діагностика за допомогою точного обладнання. Якщо ремонт пристрою недоцільний, досвідчені фахівці порадять, який гідророзподільник придбати на заміну, щоб він прослужить довше і не викликав проблем в процесі експлуатації.