0
Гідророзподільники

Гідророзподільники. Купити гідророзподільник в Україні

Гідророзподільники являють собою пристрої, що застосовуються в гідросистемах стаціонарного обладнання, екскаваторів, кранів, навантажувачів, дорожньо-будівельної та комунальної техніки. Дані пристрої використовуються для подачі, зливу та зміни напрямку руху рідини. В якості гідравлічних рідин використовуються мінеральні масла, марка яких підбирається в залежності від типу обладнання.

Особливості конструкції і принцип роботи гідравлічного розподільника

Для виробництва якісних гідророзподільників застосовуються литі деталі з кольорових металів, чавуну чи сталі. З метою захисту апарату від агресивних зовнішніх і внутрішніх впливів наноситься спеціальне покриття. Залежно від необхідної витрати рідини, використовується устаткування різних габаритів і ваги.

Принцип роботи цих пристроїв полягає у спрямовуючій та дроселюючій дії. Це означає, що пристрій виконує функцію повного відкриття чи закриття проходу для робочої рідини, а отже, може використовуватися для регулювання потужності потоку.

Види гідророзподілювачів

Даний різновид гідроапаратури може бути типовими або виготовлятися індивідуально.

Розрізняють наступні види гідравлічних розподільників:

 • Направляючі. Робота таких пристроїв заснована на повному відкритті або закритті отвору для робочої рідини запірним елементом.
 • Дроселюючі (або пропорційні). У таких пристроях прохідний отвір може бути відкрито не повністю. Такий вид більш складний, він дозволяє керувати ще й витратами потоку оливи.

Також ці апарати відрізняються між собою за способом кріплення, яке може бути:

 • стиковим,
 • різьбовим
 • або фланцевим.

Вибір оптимального типу кріплення буде залежати від цілей застосування пристрою, інтенсивності його використання, витрат рідини.

Гідророзподільники можуть бути:

 • з електричним
 • і механічним (або ручным) управлінням.

Існують також пристрої з перехідним управлінням. Апарат з електричним управлінням дає можливість в автоматичному режимі запускати, зупиняти потік, змінювати напрямок, контролювати витрату робочої рідини в гідросистемах. Принцип його роботи базується на дії електромагніту, що створює магнітне поле при подачі напруги від мережі у 12В, 24В, 110В або 220В.

За типом конструкції розрізняють моноблочні та секційні гідравлічні розподільники.

За типом запірного елемента їх поділяють на:

 • Золотникові. Оснащені плунжерним золотником, який управляється одним або двома електромагнітами. Призначені для гідросистем тиском до 32 МПа.
 • Клапанні. У таких пристроях робочим елементом є клапан, який забезпечує герметичне перекриття потоку масла. Клапанний розподільник зазвичай встановлюють в системах номінальним тиском вище 32 МПа.
 • Кранові. У більшості випадків застосовуються в якості допоміжних пристроїв разом з золотниковими або клапанними розподільниками. Запірним елементом виступає кран.

Продаж механічних і електричних гідророзподільників

Компанія «Гідроофіс» пропонує широкий асортимент гідравлічної апаратури таких відомих брендів, як Mozioni, Galtech та інших. У нас ви зможете на вигідних умовах придбати:

 1. Пропорційні гідророзподілювачі
 2. Плити монтажні.
 3. Пристрої з електричним керуванням.
 4. Гідророзподільники з ручним керуванням Badestnost.
 5. Дискретні розподільники.
 6. Гідророзподільники з ручним керуванням Mozioni.
 7. Пристрої з ручним керуванням Galtech.
 8. Додаткові опції, комплектуючі та аксесуари для гідравлічних розподільників.

Виникли труднощі з вибором? Телефонуйте, і наші досвідчені фахівці порадять, який гідророзподільник краще купити у вашому конкретному випадку, щоб він прослужив довше і не викликав проблем в процесі експлуатації.