Зарядні пристрої


Зарядні пристрої

Як правило, гідроакумулятори не вимагають частої зарядки або дозарядки газом. Але все таки трапляються ситуації, коли без зарядного пристрою не обійтися, адже зарядити місткість газом можна лише використовуючи зарядний пристрій. Гідроакумулятор заряджають газом при необхідності заміни мембрани або балона. Також за допомогою зарядного пристрою можна визначити тиск усередині акумулятора і, по потребі, підвищити або знизити його.

Безперечним аргументом на користь придбання зарядного пристрою є його економічна доцільність. Наявність у вас такого приладу дозволяє без проблем і зайвих витрат зробити дозарядку або зарядку гідроакумулятора газом не викликаючи майстра.

Щоб зробити зарядку, треба з'єднати газову порожнину акумулятора з газовим балоном за допомогою шлангу. Газ повільно перетече з області високого тиску в гідроакумулятор.

Серед переваг такого типу зарядних пристроїв невисока вартість, зручність і простота використання, компактність і невелика вага. Зарядні пристрої для гідроакумуляторів від компанії «Гідроофіс» поставляються в зручних для постійного транспортування компактних валізках з повним набором необхідних для зарядки речей. Каталог зарядних пристроїв від нашої компанії представлений на сайті. «Гідроофіс» пропонує кращі за якістю і ціною зарядні пристрої переливань у Львові і Україні.