Оформлення замовлення
Гідроакумулятори мембранного типу

Мембранний гідроакумулятор

Гідроакумулятори даної конструкції як правило мають невеликі розміри, тому застосовуються в основному в тих випадках, де необхідно моментальне вивільнення невеликої кількості енергії. Така потреба часто виникає в верстатах або мобільній техніці. Можуть вміщати діапазон рідини від 0,75 до 4 літрів.

Принцип роботи мембранного акумулятора не сильно відрізняється від інших типів конструкцій і найбільше схожий на роботу поршневого гідроакумулятора, тільки замість поршня в ньому використовується каучукова мембрана.

Пристрій мембранного гідроакумулятора

Мембранні гідроакумулятори бувають двох типів - зі звареним і розбірним корпусом. У зварному варіанті мембрана акумулятора запрессована в кільцевої паз, розташований всередині корпусу. Завдяки спеціальній технології, забезпечується мінімальний нагрів мембрани під час зварювання. Таким чином запобігає її пошкодження. В цьому і полягає різниця з розбірної мембраною, де обидві частини корпусу з'єднуються за допомогою різьблення. Така конструкція дає можливість замінити мембрану не змінюючи сам корпус. Допустима експлуатація при температурі від -10 ° С до + 80 ° С.

Інструкція по зарядці акумулятора за допомогою зарядного пристрою