Гідроакумулятори мембранного типу


Балонний акумулятор

Гідроакумулятори мембранного типу, в завдяки невеликим розмірам використовуються в системах, де потрібне миттєве вивільнення рідини.

Мембранний гідроакумулятор для насоса складається з металевого бака і гумової мембрани. Вона роз'єднує порожнину з робочою рідиною від порожнини із стислим газом. При ривках тиску, газ вичавлює воду з накопичувача. Гідроакумулятор стабілізує тиск у разі аварійної зупинки насоса або проблем з електропостачанням.

Існує декілька видів мембранних акумуляторів – розбірний, що перезаряджається і запаяний. Головною їх відмінністю один від одного є можливість дозарядки або ремонту. Запаяний гідроакумулятор заряджає виробник ще під час виробництва. Перевага гідроакумулятора, що перезаряджається, в тому, що газ в нім можна перезарядити, що значно подовжує його експлуатацію. Найбільш вигідним з цих трьох, поза сумнівом, є розбірним гідроакумулятор, оскільки в нім не лише можна зробити дозарядку газом, але і замінити зношену мембрану. Таким чином терміни експлуатації такої моделі збільшуються в рази.

Особливості:

  • Є можливість встановити гідроакумулятор у будь-кого, відповідне для конструкції положення;
  • Можливість заміни зношеної мембрани в розбірних акумуляторах;
  • Відмінно справляється з мінімізацією збитку внаслідок гідроударів, витоку, або перепадів тиску;
  • Робоча температура - від - 10°С до + 80°С.

Ви можете купити мембранний гідроакумулятор в компанії "Гідроофіс" за кращою ціною у Львові і Україні.

Інструкція по зарядці акумулятора за допомогою зарядного пристрою