0

Адаптери


Адаптери. Знайти відповідний вид з'єднання

Адаптери для гідравліки – це спеціальні деталі для з'єднання гідравлічних труб.

У гідро-трубах тиск надзвичайно високий. Воно також може бути занадто високим або низьким у різні моменти, тому для створення гідропроводу потрібно використовувати не тільки міцні шланги армовані, але і міцні з'єднувальні деталі. Саме їх називають фітингами. Вони здатні витримати потужний тиск, перепади тиску або високу температуру. Місця з'єднання шлангів є найслабшим місцем, тому кріплення повинні бути максимально стійкими та надійними. Різьбові трубні з'єднання також необхідно встановлювати в місці розгалуження шланга або в місці повороту.

Виготовлення адаптерів для РВД відрізняється від виготовлення звичайних сполучних деталей. З'єднання для невисокого тиску іноді виготовляють із кількох частин за допомогою зварювання або спаювання. Для трубопроводу з високим тиском та температурою такі деталі не підійдуть, оскільки існує ризик витоку в місцях спайки або зварювання. Адаптери для РВД виробляються за допомогою точення з монолітної заготовки, тому їхня міцність зростає в рази.

Види Адаптери та функції:
Залежно від призначення Адаптери можуть виконувати різні функції, серед яких:

 1. Забезпечення герметичності з'єднання
 2. Зміна напряму потоку рідини (під 45° чи 90°)
 3. З'єднання двох труб однакового чи різного діаметру
 4. Заглушка труб
 5. З'єднання двох, трьох чи чотирьох труб
 6. Забезпечує швидке складання або розбирання механізму.

  Які бувають з'єднувачі-адаптери?

  Фітинги мають різне призначення та конфігурацію, тому поділяють на кілька типів:

   Штуцери для гідравліки – призначені для з'єднання деталей із різних матеріалів, наприклад, металевої труби та гумового шлангу. Штуцер-перехідник для гідравліки може мати зовнішнє або внутрішнє різьблення.
   Адаптери та перехідники для гідравліки – цей тип з'єднання призначений для з'єднання труб різного діаметру. Вони різняться лише різьбленням: різьблення адаптера зовнішня, а різьблення перехідників – комбінована.
   Сполучна муфта для гідравліки – це аналогічний адаптер тип з'єднання. Єдина відмінність – внутрішнє різьблення.
   Інші трубні різьбові з'єднання – трійники та хрестовини для створення розгалужень потоку, заглушки, куточки.

  Також фітинги різняться на кшталт різьблення. Вона може бути метричною чи дюймовою.

  До метричного різьблення відносяться DKOL, DKOS, DKL. Фітинги типу DKOL (DKL)/DKOS аналогічні німецькому з'єднанню DIN.

  Дюймове різьблення представлене трьома різновидами - BSP, BSPT, JIC, ORFS. ВSP – відповідає англійському стандарту BS, BSPT – англійському BS21, JIC – американському SAE, ORFS – американському SAE.
  Як вибрати Адаптери?

  Вибір фітингових з'єднань – не те, до чого можна поставитися недбало. Від відповідності та якості фітингів залежить довговічність обладнання та його стійкість до пошкоджень. Перед вибором вам необхідно зробити виміри та визначити параметри, відповідно до яких буде підбиратися кожен окремий фітинг для гідравліки.

  У нашій компанії представлена ​​величезна кількість різноманітних з'єднувачів всіх типів і розмірів. Ми ретельно стежимо за їх якістю та обираємо лише перевірених постачальників. Вибрати фітинги для гідравліки ви можете, переглянувши каталог – там вказано всі характеристики та ціни.

  Якщо ви вагаєтесь з вибором, або в каталозі не знайшлося потрібних вам деталей – залиште нам свою заявку або зв'яжіться з нашими консультантами – вони з радістю допоможуть вам вибрати потрібну деталь.

  Замовляйте адаптери у «Гідроофіс» - обіцяємо, що ви залишитеся задоволені, адже у нас найкращий сервіс та ціна у Львові та Україні.