0
Гідравлічні клапани трубного монтажу


Гідравлічні клапани трубного монтажу

Гідравлічні клапани трубного монтажу призначені для регулювання значень потоку рідини. Ці клапани дозволяють легко монтувати прості гідравлічні системи. Клапани такого типу приєднуються до гідросистеми за допомогою трубопроводів або ж рукавів високого тиску з використанням перехідних штуцерів. Гідравлічні клапани трубного монтажу також називають різьбовими, оскільки вони монтуються в трубопровід за допомогою різьблення.

Клапани трубного монтажу, як і клапани інших типів можуть виконувати різні функції в гідросистемах - запобіжну, направляючу, що регулює, підтримка тиску та ін.

Особливістю трубного монтажу є обставина, в силу якої усі елементи мають різьблення в усіх каналах, через які відбувається подання рідин. Гідравлічна система при такому монтажі утворюється за допомогою послідовного кріплення до цих каналів різьбових штуцерів і трубопроводів. Такий монтаж найбільш ефективний в гідравлічних системах з максимально простим управлінням. Перевагою гідросистем трубного монтажу є легка діагностика несправності і ушкоджень.

Наш каталог надає широкий вибір і асортимент клапанів трубного монтажу високої якості і надійності. Компанія «Гідроофіс» пропонує купити гідравлічні клапани трубного монтажу високої якості по кращій у Львові і усій Україні ціні.