Оформлення замовлення
Труби
  1. Труби хонінговані безшовні використовуються для ремонту і виробництва гільз гідравлічних циліндрів зі стандартним навантаженням.
  2. Труби хонінговані зварні застосовуються для виробництва і ремонту гільз гідроциліндрів з невеликими навантаженнями, в основному для сільгосптехніки.
  3. Прецизійні труби використовуються при особливо підвищених вимогах до точності геометричних розмірів. Головною перевагою прецизійних труб є їх тонкостінність, при якій співвідношення діаметра стінки і її товщини доходить до 1500. Але незважаючи на це, труби стійко переносять деформації.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Від якості труби залежить термін служби гідроциліндра і його працездатність. Від точності виготовлення труби і відповідності її заданим параметрам буде залежати, наскільки сильно вона буде впливати на шток гідроциліндра. Саме тому купувати хонінговані труби потрібно тільки у перевірених постачальників.
    Хонінговані труби постійно піддаються навантаженням і шкідливим впливам в гідравлічних системах. На них тисне поршень гідроциліндра, робоча рідина, впливають високі температури. Тільки матеріали високої якості дозволяють трубам служити довгий час.