0
Труби


Хонінговані труби для гідроциліндрів

Хонінговані труби використовуються при виробництві гільз або для порожнистих штоків гідроциліндра. Виробляються способом агресивної обробки із застосуванням хонінговано головки внутрішніх поверхонь. При цьому відбувається обробка труби за допомогою головки, яка обертається навколо своєї осі всередині труби. Компанія «Гідроофіс» пропонує широкий асортимент хонінгованих труб найвищої якості. Для їх виробництва застосовується сталь високої марки, що гарантує тривалий термін служби і високі експлуатаційні характеристики.


Особливості та переваги хонінгованих труб

Труба хонінгована застосовується для виробництва і ремонту гідроциліндрів. Її популярність пояснюється прекрасними експлуатаційними характеристиками, які вигідно відрізняють її від іншого трубопрокату. До основних переваг труби слід віднести:

  • Зносостійкість. Хонінговані труби добре переносять навіть інтенсивну експлуатацію, відрізняються зносостійкістю і тривалим терміном служби.
  • Механічна стійкість. Такі туби відрізняються високим показником міцності і жорсткості, що гарантує високий показник стійкості до різних механічних пошкоджень.
  • Антикорозійні властивості. Високим показником захисту від корозії характеризується не тільки зовнішня, але і внутрішня поверхня труби. Це гарантує стійкість до зовнішнього впливу, агресивних середовищ, вологи і перепаду температур.

Однак високими експлуатаційними характеристики і тривалим терміном служби відрізняються тільки якісні хонінговані труби (гільза h8 або гільза h9). І саме такі вироби можна придбати в компанії «Гідроофіс».


Де купити хонінговані труби

Якщо вам потрібна якісна і довговічна хонінгована труба для гідроциліндрів, звертайтесь в нашу компанію. Ми пропонуємо тільки кращі труби, які відповідають міжнародним стандартам якості. Ви можете ознайомитися з повним асортиментом хонінгованих труб, щоб вибрати оптимальний варіант і зробити замовлення. Досвідчені фахівці нашої компанії нададуть висококваліфіковану консультацію, щоб допомогти з вибором і оформленням замовлення.

«Гідроофіс» - одна з небагатьох компаній у Львові і всій Україні, яка пропонує такий широкий асортимент хонінгованих труб для гідроциліндрів будь-якого типу. У нас можна купити як стандартні, так і нестандартні гільзи для ремонту або виготовлення гідроциліндрів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому можемо гарантувати високу якість продукції, що реалізовується. Якість продукції підтверджується необхідними сертифікатами.

Наша компанія працює не тільки з приватними клієнтами, а й виробниками гідроциліндрів, забезпечуючи оптові поставки необхідних труб на постійній основі. Більш детальну інформацію про продукцію, її замовленні, гарантії і терміни поставки можна дізнатися у менеджера компанії.