0

Пропорційні гідророзподільники


Пропорційні гідророзподільники: призначення і сфера застосування

Пропорційний гідравлічний розподільник - пристрій гідравлічної системи, що використовується для пуску, зупинки та зміни напрямку потоку чи витрат гідравлічної рідини різних транспортних засобів і спецтехніки. На відміну від дискретних розподільників, які повністю перекривають магістраль потоку або скеровують потік рідини на іншу магістраль, пропорційні дозволяють досить плавно регулювати витрати робочої рідини.

Пропорційні гідророзподільники встановлюють на автонавантажувачах, кранах-маніпуляторах, вишках, вантажопідіймальних кранах, екскаваторах та іншій спецтехніці для управління переміщенням робочих виконавчих органів.

За рахунок високої точності і плавності регулювання пропорційний гідравлічний розподільник має дуже широку сферу застосування. Такий пристрій забезпечує проведення багатьох технологічних операцій. Наприклад, переміщення гідроциліндрів навісного обладнання спецтехніки в різних режимах: швидке підведення виконавчого механізму, переміщення в процесі технологічної операції машини і подальше відведення робочого органу у вихідне положення.

Конструкція і принцип дії

Як працює моноблочний гідравлічний розподільник пропорційного типу? Пристрій поєднує функції розподільника і дроселя, тому такий гідророзподільник ще називають дроселюючим. Дросельний механізм складається з корпусу і розташованого усередині золотника високої точності, який з одного боку піджимаеться пружиною, з іншого - на нього впливає якір електромагніту. Сам розподільник перебуває в нейтральному положенні, а канали розмежовані поверхнею золотника. При подачі сигналу з електромагніту, золотник переміщається і попутно з'єднує певні канали, тим самим задаючи напрямок потоку робочого середовища в гідромотор. При поверненні золотника в нейтральне положення, подача масла різко припиняється. В якості робочої рідини можна використовувати мінеральні масла та негорючі гідравлічні рідини.

До пристрою також підключається датчик руху, що дозволяє відстежувати стан золотника і, в разі необхідності, коригувати його управління ручним способом за допомогою механічного важеля, гідравлічного джойстика або електромагніту. Тип управління залежить від специфіки гідравлічного обладнання, де встановлено пропорційний гідророзподільник. Завдяки плавному і точному регулюванню подачі рідини, можна контролювати швидкість мотора в широкому діапазоні. Пропорційні гідророзподільники також можуть працювати з гідравлічним або електрогідравлічним керуванням для можливості дистанційного керування приводом виконавчих механізмів.

Як вибрати гідророзподільник?

Вибираючи розподільник, потрібно керуватися наступними критеріями:

  • витрата гідравлічної рідини (л / хв);
  • робочий і максимальний тиск (бар);
  • число секцій (від 1 до 10);
  • типу управління (ручне, гідравлічне або електромагнітне);
  • тип під'єднання до баку, насосу та виконавчого механізму.

Замовити пропорційний гідророзподільник з доставкою по Україні

Компанія «Гідроофіс» є прямим постачальником гідророзподільників від відомих європейських виробників, без яких не обходиться жодна гідросистема. У нашому магазині ви зможете за вигідною ціною придбати пропорційний розподільник. У каталозі ви знайдете пропорційні гідророзподільники, які підходять для різної спецтехніки і промислового устаткування, деталі яких виготовлені з якісних матеріалів: чавун, бронза, сталь. Доставка замовлення здійснюється по всій Україні зручною для клієнта транспортною компанією. На всю продукцію є сертифікат відповідності. Наявність товару уточнюйте у нашого консультанта.