Оформлення замовлення
Гідронасоси

Гідронасоси. Купити гідронасос. Швидке замовлення

Гідронасоси являють собою пристрої для перетворення механічної енергії в гідравлічну. Існують різні види таких пристроїв, які відрізняються за формою, розміром і продуктивністю. Загальним є принцип дії, а саме витіснення рідини. До основних параметрів гідронасоса відноситься максимальна частота обертання і робочий тиск, а також робочий об'єм. Компанія «Гідроофіс» пропонує купити гідронасос в Україні за найбільш доступною на ринку ціною, незалежно від його модифікації і продуктивності.

Основні види: пластинчасті, ручні, шестерні, поршневі

Основним критерієм при виборі гідронасоса є його вигляд. До основних видів такого обладнання відноситься:

 1. Ручний насос. Основною перевагою такого гідронасоса є повна автономність. Для його роботи не потрібні зовнішні джерела живлення. До того ж таке пристрій сумісний з різними видами гідравлічних систем.
 2. Пластинчастий гідронасос. Являє собою гідромашину, де в якості витіснювача використовуються пластини. Його відрізняє тиха робота, а також рівномірність подачі. До того ж такий вид гідронасосів відрізняється популярністю завдяки продуктивності і компактним розмірам.
 3. Поршневий насос. Такі пристрої відрізняються тихою роботою і невеликим осьовим розміром. Поділяються на радіальні і аксіальні. Саме останній вид є найбільш поширеним, і застосовується для роботи з високими частотами.
 4. Шестерні насос. Робочими елементами таких гідронасосів є обертові шестерні. Застосовуються для сільськогосподарської та дорожньої технікі. Перевагами таких конструкції є їх простота, компактність, невелика вага. А до недоліків відноситься невелике ККД.

Компанія «Гідроофіс» пропонує купити гідронасос різних видів за найнижчою ціною, а також замовити вироби за індивідуальними або типовими проектами.

Правила вибору гідронасоса

Для правильної і ефективної роботи системи рекомендується приділити особливу увагу вибору якісного гідронасоса. Дане обладнання має відповідати вимогам системи, в якій воно буде експлуатуватися і показниками потоку рідини. Тому при виборі наносу слід провести гідравлічний розрахунок.

При виборі гідронасоса слід враховувати такі характеристики та специфіку:

 • робочий тиск;
 • робочий об'єм;
 • частота обертання валу;
 • ступінь в'язкості робочої рідини;
 • обсяг робочих камер;
 • габарити і вага;
 • ціна на гідронасос.

Також при виборі оптимального пристрою слід враховувати вартість його монтажу та обслуговування, якщо буде потрібно ремонт гідронасоса. Компанія «Гідроофіс» пропонує тільки якісні моделі і надає сервісне обслуговування на них.

Де купити якісний гідравлічний насос

Гідронасос - потрібне обладнання для різних галузей. Компанія «Гідроофіс» пропонує якісну продукцію, її установку, гарантійне та сервісне обслуговування. Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на широкий асортимент готової продукції, гідну якість і довговічність.