0

Гідронасоси


Гідронасоси. Купити гідронасос. Швидке замовлення

Гідронасос — головний компонент, "серце" гідросистеми. Він являє собою пристрій для перетворення механічної енергії у гідравлічну.

Існують різні види насосів для гідравліки. Вони відрізняються розмірами, продуктивністю, потужністю. Об’єднує їх принцип дії – витіснення рідини. До основних технічних характеристик цього агрегата належить максимальна частота обертання, робочий тиск, робочий об’єм. Компанія «Гідроофіс» пропонує купити гідронасос в Україні за найбільш доступною на ринку ціною незалежно від його модифікації та продуктивності.

Дотримання норм експлуатації та виборі оливи впливають на термін служби гідравлічних насосів. Вони ніколи не виходять з ладу раптово. Зазвичай несправності виникають внаслідок  перегріву, перепадів тиску, втрати потоку.

Основні види: пластинчасті, ручні, шестерні, поршневі

Гідравлічні насоси бувають:

 1. Поршневий насос. Робочим органом таких апаратів є поршень, який здійснює зворотно-поступальні рухи, в результаті чого почергово відбуваються процеси всмоктування рідини в циліндр, а далі нагнітання її у трубопровід. Такі пристрої відрізняються тихою роботою та невеликим осьовим розміром. Поділяються на ручні, радіальні та аксіальні:
  • Ручні повністю автономні, для їх роботи не потрібні зовнішні джерела живлення. До того ж такі пристрої сумісні з різними видами гідравлічних систем.
  • Радіально-поршневі. Особливістю є розміщення робочих поршнів радіально осі ведучого валу. Ці механізми дозволяють високий тиск в гідросистемі - до 1000 бар. Використовуються в токарних верстатах, гідропресах, на гірничовидобувному обладнанні.
  • Аксіально-поршневі, або плунжерні – також є пристроями прямого витіснення. На відміну від радіальних, в плунжерних механізмах внутрішні камери розміщені паралельно до поршнів та осі ведучого валу. Використовуються в гідроприводах верстатів, будівельній та сільськогосподарській техніці. Бувають таких видів: з похилим диском, з похилим блоком, однопотічні, двопотічні. Цей вид є найбільш поширеним, і застосовується для роботи з високими частотами.
 2. Шестеренні насоси, робочими елементами яких є шестерні. Застосовуються у сільськогосподарській та дорожній техніці. Вони прості, компактні, мають невелику вагу, легко транспортуються. З недоліків, притаманних цьому типу, виділяють невисокий коефіцієнт корисної дії, проблеми з герметизацією при роботі з високим тиском. Шестеренні насоси поділяють на: пристрої з внутрішнім та зовнішнім зчепленням, героторні та роторно-гвинтові.
 3. Пластинчасті гідронасоси - це гідромашини, де в якості витіснювача застосовуються пластини. Відрізняються тихою роботою, а також рівномірністю подачі гідравлічної рідини. Такий вид гідронасосів відрізняється популярністю завдяки продуктивності та компактним розмірам. Бувають одноразової та подвійної дії, одинарні чи подвоєні.

Правила вибору гідронасоса

Добре підібраний гідравлічний насос — запорука правильної та безперебійної роботи всієї системи. 80% найбільш розповсюджених несправностей виникає через порушення умов роботи та режиму обслуговування цього обладнання.

Для ефективної роботи гідравлічної системи рекомендується приділяти особливу увагу вибору якісного гідронасоса. Таке обладнання повинно відповідати вимогам системи, в яких воно буде експлуатуватися, та показникам потоку рідини. Тому обираючи насос, варто проводити гідравлічний розрахунок та враховувати:

 • робочий тиск;
 • робочий об’єм;
 • частоту обертання валу;
 • ступінь в’язкості рідини;
 • об’єм робочих камер;
 • габарити;
 • вагу;
 • ціну.

Також при виборі оптимального пристрою слід враховувати вартість його монтажу та обслуговування, якщо буде потрібно ремонт гідронасоса. Компанія «Гідроофіс» пропонує тільки якісні моделі та надає гарантію терміном на 1 рік.

Де купити якісний гідравлічний насос

Гідронасос – популярне обладнання для різних галузей. Компанія «ГідроОфіс» пропонує якісну продукцію, її встановлення, кваліфіковану консультацію та допомогу з вибором. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на широкий асортимент, прийнятні ціни, високу якість та довговічність. Наші спеціалісти не лише порадять потрібну модель, але й зможуть забезпечити її доставлення та монтаж.