Гідромотори

Гідромотори. Ціна на гідромотор

Гідравлічні мотори застосовуються для перетворення гідравлічної енергії рідини в механічну. Гідромотори відрізняються більш компактними розмірами, ніж електричні при аналогічній потужності. До того ж їх конструкція забезпечує більш широкі можливості регулювання швидкості обертання. Якісний гідромотор не боїться частих включень і виключень, а також реверсу. До того ж час їх запуску і розгону становить кілька секунд. Компанія «Гідроофіс» пропонує широкий асортимент гідромоторів, які відрізняються за типом, потужності, габаритами і іншим показником. Ми пропонуємо купити гідромотор тільки високої якості і надійності, а також за найбільш доступною у Львові і у всій Україні ціною.

Основні види гідромоторів

Існує величезна кількість гідромоторів, проте на даний момент до найбільш затребуваних видів відноситься:

  1. Аксіально-поршневий гідромотор. Аксіально поршневий гідромотор може бути регульований і нерегульований. Робочим органом мотора є поршні, які формують камери. Поршні розташовуються на похилому диску, які дозволяє змінювати швидкість обертання і інші характеристики при роботі гідромотора.
  2. Радіально поршневий гідромотор. Діляться на регульовані, нерегульовані і багатошвидкісні. Виконуючим органом також є поршні, кожен з яких знаходиться в окремій камері, а робоча рідина подається до кожного з них. При цьому поршні з'єднуються з валом мотора, передаючи йому обертальний момент.
  3. Шестеренчатий гідромотор. Такий тип пристроїв є одночасно і мотором, і насосом. У гідромоторах даного типу робочі камери утворюють спеціальні шестерні. При роботі з шестерним гідромотором важливо постійно стежити за рівнем і температурою робочої рідини.
  4. Героторний гідромотор. Відрізняються стабільно високим обертальним моментом. Виконавчим органом є гойдаючий вузол. Такий гідромотор може застосовуватися у відкритих і закритих системах.

Компанія «Гідроофіс» пропонує широкий асортимент гідромоторів, які відрізняються не тільки по виду і конструкційним особливостям, а й потужності. Звернувшись до нас, ви зможете підібрати оптимальний вид незалежно від призначення.

Переваги гідромоторів

На відміну від електричних моторів гідромотори мають ряд переваг, до яких відносяться:

  • компактні розміри;
  • мала вага;
  • більш широкий діапазон регулювання частоти обертання;
  • моментальний запуск і розгін;
  • доступна вартість, а також низькі витрати на обслуговування;
  • пристрої не бояться інтенсивної експлуатації, частих включень і виключень.

Щоб оцінити всі переваги використання гідромоторів, рекомендується віддавати перевагу тільки якісної продукції. Компанія «Гідроофіс» пропонує якісні, надійні і довговічні гідромотори за найбільш вигідною ціною.