0
Комплектуючі для ГЦ


Комплектуючі для гідроциліндрів від виробника

При постійній роботі гідроциліндрів, з часом, вузли і комплектуючі деталі швидко зношуються. В основному, причиною цього стає високе навантаження і сила тертя.

Існує два види зносу - природний і передчасний. Природний знос неминучий, оскільки кожна деталь має свій термін експлуатації. Передчасний же знос - це наслідок порушень правил експлуатації гідросистем, ігнорування ушкоджень, різкі перепади навантажень, використання неякісних матеріалів. Наприклад, якщо не робити своєчасну заміну непридатних деталей або робочої рідини, це може стати причиною серйозніших поломок гідроагрегату.

Зупинка гідротехніки для ремонту може бути довготривалою із-за серйозності ушкоджень або відсутності потрібних деталей. У такому разі, простой техніки стане причиною значних збитків, зривів контрактів, а іноді - навіть виплат неустойок. Краще рішення таких проблем - не допустити їх виникнення в майбутньому. Для цього краще завжди мати запас швидкозношуваних деталей. Це дозволить робити ремонт за планом і в набагато менші терміни.

Важливим критерієм довгої служби комплектуючих елементів є також їх якість.

У нашому асортименті надані якісні матеріали і деталі від турецьких і італійських виробників:

  • Кришки передні (букси);
  • Поршні;
  • Штоки;
  • Гільзи (труби);
  • Елементи кріплення (вилки, цапфи, проушини);
  • Ущільнючі деталі.

Ви можете придбати усі необхідні комплектуючі деталі для гідроциліндрів в компанії «Гідроофіс» у Львові і в Україні.

Проглянути увесь асортимент і дізнатись ціни ви можете, проглянувши відповідні розділи на нашому сайті. Якщо ви сумніваєтесь, наші співробітники завжди раді прийти вам на допомогу.