0
Клапани картриджні


Картриджний гідроклапан

Картриджем називають будь-який знімний блок для пристрою, що має декілька вузлів під оболонкою. Такі деталі широко використовуються в гідравлічних системах, найчастіше це фільтроелементи або ж клапани.

Картриджний гідроклапан - це фактично, регулювальник значень рідини. Цей клапан являє собою деталь, найчастіше циліндричної форми з двома або більше отворами. Усередині картриджа встановлюються додаткові елементи, які і здійснюють управління рідинами.

Існує декілька видів картриджних гідроклапанів. Їх відмінності виражаються в способі монтування їх в систему, а також способом управління. За способом встановлення розрізняють вставні і вкручувані (вкрутні) клапани. Відносно способу управління клапаном існують механічні і електрокеровані клапани.

У гідравлічних системах картриджним клапанам знаходять широке застосування. Картриджний гідравлічний клапан приєднують до насоса або гідромотора. Серед функцій клапана - управління потоками рідини, регулювання тиску в системі. За допомогою картриджного клапана також можна заблокувати відтік рідини з порожнин циліндрів або розділити потік на частини. Переваги такого клапана - малогабаритність, легкість установки і порівняно низька вартість.

Для вибору потрібного вам картриджного клапана ви можете переглянути наш каталог. У нім представлений широкий вибір якісних і надійних клапанів. У нас ви можете купити гідравлічні клапани за найкращою ціною у Львові і Україні.