0

Муфти та кронштейни насосів


Компанія "Гідроофіс" пропонує широкий асортимент гідравлічних муфт і кронштейнів від надійних виробників. Вони застосовуються в різних гідравлічних системах, забезпечуючи міцне і якісне зчеплення. Це дає змогу уникнути необхідності використання додаткових кожухів, прокладок, скоб і пластин. При цьому зберігається точність позиціонування валів.

Опис і особливості кронштейнів

Кронштейн являє собою елемент з'єднання електродвигуна з гідравлічним насосом. Візуально має вигляд усіченого конуса, який закритий з меншого боку. Тому він і називається конусом. Гідравлічний кронштейн з одного боку має отвори для підключення фланця електродвигуна, а з іншого - отвори під вал насоса. Таке підключення дає змогу мінімізувати рівень шуму і забезпечити надійне підключення. Для виробництва кронштейна найчастіше використовується алюміній.

Особливості та опис муфти

Муфта - з'єднувальний елемент для кріплення валів насоса до електричного мотора. Муфти складаються з двох частин, що полегшує можливість з'єднання елементів. Як матеріал застосовується алюміній. Додатково використовується пелюсткова прокладка між елементами, для виробництва якої застосовується синтетичний каучук.

Замовити муфти та кронштейни

Компанія "Гідроофіс" пропонує великий вибір гідравлічних кронштейнів і муфт із широкою сферою застосування. У каталозі товарів можна знайти муфти ОМТ, ущільнювачі кронштейнів, муфти MP FILTRI, кронштейни MP FILTRI. Широкий асортимент продукції дозволить купити з'єднувальний елемент для різних гідросистем. Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант залежно від заданих параметрів. Компанія "Гідроофіс" гарантує швидку доставку і доступні ціни на весь асортимент товарів.