Штоки


Штоки гідроциліндрів

Шток являє собою одну з основних деталей гідроциліндра. Він використовується в якості працюючого елемента, при важких навантаженнях, включаючи роботи в агресивних середовищах. Компанія «Гідроофіс» пропонує купити шток для гідроциліндра різних модифікацій і видів. Широкий асортимент дозволить з легкістю придбати шток для гідроциліндра, необхідний для певної конструкції. А вигідна ціна, швидка доставка і високий професіоналізм менеджерів зроблять співпрацю з нашою компанією максимально комфортним.


Опис штока

Шток гідроциліндра - силовий елемент, який бере на себе все навантаження при тиску масла. Він забезпечує контакт поршня в циліндрі з тим, що переміщується або піднімається. Шток для гідроциліндрів відчуває сильне напруження стиснення і бічні перевантаження. Тому навіть мінімальні пошкодження цього елемента або деформації його поверхні можуть привести до виходу з ладу всього циліндра.

Залежно від виду системи в компанії «Гідроофіс» можна придбати різні види штоков:

 1. Повнотілі. Являють собою цільні стрижні, які витримують значні навантаження. Здатні витримувати максимальні навантаження.
 2. Порожні. Використовуються в телескопічних гідроциліндрах. Відрізняються великим ходом, але і досить високим показником міцності.

Таким чином, вибір оптимальної моделі залежить виключно від того, який гідроциліндр використовується.


Класифікація штоків

Компанія «Гідроофіс» пропонує різні штоки гідроциліндрів, які можна умовно розділити за такими параметрами:

 • виробник;
 • суцільнометалеві і порожнисті;
 • індуктивно гартовані шток або без термічної обробки;
 • хромований шток;
 • в залежності від габаритів.

При роботі з високим тиском рекомендується купити хромований шток. Для захисту від перепадів температур і інших навантажень найкраще використовувати суцільнометалеві вироби. Якщо купити хромований шток, можна отримати більш високий показник довговічності, стійкості до агресивних середовищ і впливу навколишнього середовища.


Переваги штоків компанії «Гідроофіс»

Компанія «Гідроофіс» пропонує придбати шток хромований, розжарений і інші моделі даного елемента гідроциліндра. Купівля штоків в нашій компанії має ряд переваг:
 1. Висока якість. Ми пропонуємо виключно якісну продукцію, яка має всі необхідні сертифікати, тому відрізняється довговічністю, надійністю і стійкістю до дії агресивних середовищ.
 2. Доступна ціна. Наша компанія займається реалізацією штоків по найбільш привабливою на ринку ціною.
 3. Стандартні і нестандартні розміри. Крім продажу стандартних штоків, наші майстри можуть виготовити вироби за розмірами замовника.
 4. Широкий асортимент. Ми пропонуємо широкий асортимент хромованих повнотілих і порожнистих штоків.

Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на швидку доставку, вигідні ціни та висока якість продукції.