0

Штоки пустотіліШток пустотілий d40х15
Шток пустотілий d45х30
Шток пустотілий d50х23
Шток пустотілий d50х28
Шток пустотілий d50х30
Шток пустотілий d55-32
Шток пустотілий d55-35
Шток пустотілий d60х40
Шток пустотілий d70х50
Шток пустотілий d80х50
Шток пустотілий d80х57

Пустотілий шток у гідроциліндрі - це конструкція штока, у якій центральна частина штока порожня або має отвір. Такий дизайн штока може бути використаний з різними цілями, такими як зменшення ваги гідроциліндра, полегшення вирішення проблем зі зберіганням тиску рідини або створення додаткового простору для розміщення датчиків або інших пристроїв.

У багатьох гідравлічних системах пустотілий шток може використовуватися для зменшення ваги обладнання, забезпечення кращої ергономіки або покращення продуктивності. Такий шток може бути виготовлений з металу або інших матеріалів, і важливо враховувати його міцність та стійкість при проектуванні гідроциліндра.

Хромовані штоки є основними деталями для окремого типу гідроциліндрів. Це працюючі елементи механізмів, які експлуатуються при серйозних навантаженнях, в агресивних середовищах з хімічними речовинами.

У компанії Гідроофіс можна купити повнотілий хромований шток з потрібним діаметром: від 10 мм і до 150 мм, високої якості і за доступною ціною. Довжину хромованого штока вказує замовник в залежності від своїх потреб.

Ми реалізуємо хромований шток виробництва Stelmi Італія. Компанія є світовим лідером за якістю в області виробництва хромованого штока.

Переваги хромованого штока Stelmi Italy:

  • Рівномірне хромоване покриття, завдяки унікальному методу нанесення;
  • Відсутність відрізків, не покритих хромом; ідеальна кругла форма хромованого покриття;
  • Відсутність крізних тріщин завдяки нанесенню декількох мікрошарів хрому;
  • Один шматок штока має максимальну довжину до 6 м.

Наші клієнти отримують штоки в пластиковій упаковці виробника, саме у такому вигляді, в якому продукція зійшла з конвеєра.

Чому вигідно купити  шток для гідроциліндрів у нас:

  • великий асортимент штоків різних діаметрів і довжини;
  • можливість купити шток як стандартних, так і нестандартних розмірів;
  • доступна ціна на комплектуючі гідроциліндрів;
  • висока якість продукції і наявність всіх необхідних сертифікатів, завдяки чому продукція відрізняється надійністю і довговічністю в умовах експлуатації в агресивному середовищі.

Якщо ви хочете купити  шток конкретного розміру і діаметру за вигідною ціною, оформляйте замовлення в компанії ГідроОфіс. При виникненні будь-яких питань телефонуйте за номерами на сайті і ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію.