Оформлення замовлення
  • Ручний двосторонній гідронасос 12 см³

Ручний двосторонній гідронасос 12 см³

  • Артикул: pump 12 сm³ double
  • Наявність: В наявності
  • 2 958 грн.


Ручний двосторонній гідронасос використовується як привід для гідроциліндра аналогічної двосторонньої конструкції. Двосторонній насос має два вихідних канали, що дає можливість забезпечити реверс гідравлічної робочої рідини в одному з двох напрямків - з штокової в поршневу порожнину гідроциліндра і навпаки. Тобто, на відміну від односторонніх, двосторонні гідравлічні насоси створюють зусилля як на висування, так і на зворотний хід гідроциліндра.

Конструктивні особливості

Ручний двосторонній плунжерний гідронасос складається з корпусу, в якому знаходиться поршень, ручки приводу для закачування рідини, всмоктуючих і напірних клапанів. У даній моделі відсутній запобіжний клапан. Для роботи насоса потрібно додатково придбати бак для гідравлічної оливи зручної форми і потрібного обсягу.

Подача робочої гідравлічної рідини за один повний хід гідроциліндра становить 12, 25, 40 см³, в залежності від моделі агрегату. Чим менше об'єм поршневого насоса, тим більше тиск в системі можна створити. У характеристиках вказується максимально-допустимий тиск, який здатний створити насос двостороннього дії. На практиці, ці показники будуть нижчими на 20-30% через великі зусилля, які необхідно докласти до ручки насоса.

Галузь застосування

Ручні насоси двосторонньої дії можуть використовуватися в пресах, підйомниках, вантажопідйомних пристроях, технологічних і промислових агрегатах. Дані насоси встановлюють в якості резервного вузла для можливості завершення операції, наприклад, при відключенні електрики або поломки основного приводу.

Технічні характеристики:

  • Максимальний тиск: 320 бар
  • Робочий об'єм: 12 см
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший