Оформлення замовлення
  • Гідронасос двосторонній 12 см³ із запобіжним клапаном

Гідронасос двосторонній 12 см³ із запобіжним клапаном

  • Артикул: pump 12 сm³ double klapan
  • Наявність: В наявності
  • 3 233 грн.


Двосторонні ручні насоси із запобіжним клапаном застосовуються для перекачування гідравлічної рідини і створення необхідного тиску в малих гідросистемах (преса, верстати, підйомники, домкрати тощо). Ручні насоси двосторонньої дії можуть використовуватися в якості резервного вузла на випадок зупинки основного приводу для завершення робочого процесу.

Конструкція ручних насосів

Ручний двосторонній гідронасос складається з корпусу з поршнем, важеля для перекачування масла, всмоктуючих і напірних клапанів. Ці насоси комплектуються запобіжним клапаном, який захищає гідравлічну систему від надмірного тиску і розриву, забезпечуючи нормальну роботу обладнання. Клапан налаштовується на необхідний робочий тиск, виходячи з технічних характеристик. Чим менше об'єм насоса, тим більшого тиску в гідросистемі можна досягти. На практиці, домогтися параметрів тиску, зазначених в технічному паспорті, практично неможливо через надзусилля, котрі необхідно прикласти до важеля насоса.

Двосторонній ручний насос має два вихідних канали, що дає можливість створювати зусилля на хід гідроциліндра туди і звідти, тобто, забезпечити реверс робочої рідини: з штокової в поршневу порожнину і навпаки. Для роботи насоса потрібно спеціальна ємність для мастила, яка не входить до комплекту.

Основні поломки і способи усунення

Якщо за допомогою насоса не вдалося закачати необхідний тиск, можливо, закритий зливний клапан або недостатньо мастила знаходиться в баку. У разі виявлення витоку робочої рідини в районі клапана і плунжера, швидше за все, буде потрібна заміна ущільнюючого кільця. Якщо ви виявили, що продуктивність двостороннього плунжерного насоса помітно знизилася, найімовірніше, забився фільтруючий елемент. Фільтроелемент або чиститься, або змінюється на новий.

Технічні характеристики:

  • Максимальний тиск: 320 бар
  • Робочий об'єм: 12 см
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший