Оформлення замовлення
  • Односторонній ручний насос 12 см³

Односторонній ручний насос 12 см³

  • Артикул: pump 12 cm³
  • Наявність: В наявності
  • 2 893 грн.


Односторонній ручний насос використовується в якості приводного механізму гідроциліндра (гідродомкрата) односторонньої дії. За допомогою насоса односторонньої дії створюється тиск в гідравлічній системі, що забезпечує висунення циліндра в одному напрямку. У зворотний бік гідроциліндр подається під власною вагою. Для цього потрібно відкрити краник на насосі, і злити масло.

Область застосування

Ручні насоси односторонньої дії даного типу застосовуються в невеликих гідравлічних пресах, підйомниках і іншому вантажопідіймальному та промисловому обладнанні. Найчастіше такі насоси використовуються в якості аварійного дублюючого пристрою для можливості завершення технологічної операції гідросистеми при припиненні подачі електроенергії або поломки одного з приводів.

Принцип дії і конструкція

Принцип дії агрегату заснований на тому, що при закачуванні масла з бака (купується окремо) на робочий елемент створюється тиск, необхідний для його переміщення. Подача робочої гідравлічної рідини на один повний хід гідроциліндра або, іншими словами, продуктивність насоса, може становити 12, 25, 40 см³ (залежить від моделі). Чим менше об'єм поршневого насоса, тим більше тиск можна створити. У технічних характеристиках вказується максимально-допустимий тиск, заявлений виробником. Але на практиці таких параметрів практично не можливо досягти, через великі зусилля, яких потрібно докласти до важеля насоса. Реальний тиск на 20-30% нижче заявлених параметрів.

Основними конструктивними елементами односторонніх насосів є корпус з поршнем, напірні і всмоктуючі клапани, важіль приводу. У даній моделі відсутній запобіжний клапан.

Технічні характеристики:

  • Максимальний тиск 320 Бар
  • Робочий об'єм 12 см³
Написати огляд
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший